Další fotografie zachycené 50Mpix fotoaparátem z Oppo Find 7

3

Nedávno jsme Vás informovali ohledně modelu Find 7 a jeho 50Mpix snímače, který nejspíš bude vlastnit. Tento model od společnost Oppo je hodně očekávaným letošním kouskem. Je to zapříčiněno jeho zatím velmi „nabušenou“ výbavou.

Dnes se vyrojilo rovnou osm nových fotografií, které z tohoto kousku pocházejí. Získány byly, díky nějakému testerovi, který je zarchivoval a uploadnul na internetové úložiště. Fotografie jsou úžasné, opravdu se bude jednat o skvělý snímač, který nejspíš v androidí konkurenci nebude mít svého přemožitele. K tomu všemu bude mít zaděláno Nokia, která doposavad určovala kvalitu mobilních fotoaparátů.

oppo-find7 (1)oppo-find7 (7)oppo-find7 (3)

Všech osm fotografií v plném rozlišení si můžete stáhnout zde.

Jelikož má snímač tolik megapixelů, tak i fotografie z něj zabírají slušný prostor. V průměru má každá fotografie totiž nějakých 9,5 MB, ale stojí to podle mě za to. Však posuďte sami.

Zdroj: webtrek

 • robert svantner

  Loooool, kto by dal k mobilnej optike 50mgp :)))) …to je asi ako, dat kardiostimulator do mumie !

  • Vojta

   Zvláštní je, že fotky z mojí 18mpx zrcadlovky mají kolem 20mb 😀

   • Tak to je. Zrcadlovka má doopravdy těch 18Mpix, hlavně u klacických fotoaparátů je to trošku jiné. Tady jsou ty megapixely i fotky lehce zkompriované. Přesto se jedná o zajímavý snímač na telefon.