CheapCast – vytvořte si z vašeho zařízení Chromecast

1

Nedávno Google představil malé zařízení, které přehrává streamovaný obsah z vašeho telefonu nebo tabletu do televize. Jmenuje se Chromecast a na Google Play nebo Amazonu se dalo pořídit za 35$(momentálně vyprodáno), což za dané zařízení je poměrně příznivá cena.

Pokud se vám ovšem nechce utrácet 35 dolarů za Chromecast, je zde řešení, které je úplně zdarma. Jedná se o novou aplikaci německého androidího vývojáře Sebastiana Mauera, nazvanou Cheapcast. Tato aplikace udělá po stažení a instalaci z jakéhokoliv zařízení s operačním systémem Android tzv. „Chromecast receiver“ – přijímač streamovaného obsahu z jiného zařízení.

Aplikace je zatím ve stádiu vývoje a na Google Play je ke stažení první beta verze, takže se podle vývojáře může stát, že zrovna vaše zařízení nebude bohužel podporováno.

http://www.youtube.com/watch?v=2ktmrXgj9qQ#at=32


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: XDA-developers

 

 

1 komentář

  1. zkoušel jsem zatím na 4 zařízeních (Asus Transformer, Samsung Galaxy S4, Huawei Honor a Nexus One) a prakticky to nefunguje. Google Music, kvůli které jsem to chtěl (jeden starý mobil mám připojený k zesilovači a chci na něj streamovat hudbu z druhého telefonu) nefunguje vůbec. Youtube se mi sice podařilo spustit, ale když se zařízení zamkne, tak už se neumí odemknout a další video už se nespustí 🙁 Uvidíme, zda to vyřeší další verze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here