Český zoubek: Entangled Game aneb procvičte svůj mozek

0

V našem seriálu Český zoubek se věnujeme aplikacím a hrám z českých dílen. A jste to právě vy – naši čtenáři, kdo nám dává tipy a doporučení na aplikace a hry, které stojí za recenzování. Stejným způsobem, tedy přes doporučení, jsme se dostali i ke hře Entangled Game, na kterou nás upozornil náš čtenář Jan Rychtář, za což mu děkujeme. Jan je přímo autorem hry a psal, že nedávno umístil na Google Play zábavnou a jednoduchou hru. Rozhodli jsme se tedy podívat, jestli je opravdu zábavná a jednoduchá, ale více už níže.

Entangled Game

Entangled Game 1

Hra Entangled Game pořádné potrápí vaše mozkové závity nenásilným způsobem. Oč v této hře půjde? Vaším úkolem bude vždy rozplést přímkami vzájemně spojené body tak, aby se žádná z přímek nekřížila s jinou.

Entangled Game 7 Entangled Game 2 Entangled Game 4

Po startu aplikace se ihned dostanete do přehledu jednotlivých úrovní. Všechny úrovně, kromě první, jsou zamčené a vám nezbude nic jiného, než projít všechny úrovně a další si tak odemknout. V současnosti hra nabízí 4 části, v prvních třech najdete 15 samostatných úrovní a ve čtvrté části na vás čeká 5 částí velmi náročných.

Herní situace mají více správných řešení, a tak záleží jen na vás, jakým způsobem body tapnutím a držením na modré tečce přemístíte po hrací ploše tak, aby se žádné z přímek nekřížily. S přibývajícími úrovněmi přibývá i obtížnost řešení, která místy pořádně procvičí vaše mozkové závity.

Jak moc je hra jednoduchá a zábavná, to prosím posuďte sami. Mně osobně se hra moc líbí. Jak rychle se vám podaří dohrát celou hru?

Entangled Game 3 Entangled Game 5 Entangled Game 6

Hra je zcela zdarma a obsahuje klasickou reklamu v liště.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ještě krátký popis dle Google Play:

Staré známé rozmotávání provázků.

Dokážete rozmotat rozložení provázku tak, aby se žádné neprotínaly?
Pravidla jsou jednoduchá, ovládání je jednoduché, ale najít řešení už tak jednoduché není.

Na každé úrovni máte několik koleček propojených provázky a Vaším úkolem je přemístit kolečka tak, aby se žádné dva provázky nekřížily.

Hra otestuje Vaši prostorovou představivost a logické myšlení zábavným způsobem.

Návrhy jsou vítány.

Znáte nějakou českou aplikaci či hru, která by si zasloužila recenzi? Napište nám do diskuze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here