ASUS Transformer Pad TF300T dostává JellyBean i v Evropě

2

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že ASUS Transformer Pad TF300T dostal Jelly Bean – v době psaní naší zprávy se ovšem jednalo o aktualizaci, která byla dostupná pouze v USA. Ovšem netrvalo dlouho a začali se ozývat i uživatelé z Evropy s velice příjemnou zprávou.

V průběhu dnešního dne se totiž do Evropy dostala aktualizace právě pro tento tablet. A dle informací, které jsme dostali od našeho čtenáře, jsme zjistili, že se nejedná o žádnou malou aktualizaci, ale o aktualizaci, která provede aktualizaci systému ve vašem tabletu – na Android ve verzi 4.1.1 (Jelly Bean)

Aktualizace se šíří pomocí OTA aktualizací (over-the-air), může tedy chvíli trvat, než se dostane i k Vašemu tabletu. Ke stažení aktualizace ovšem doporučujeme využít Wi-Fi připojení, alespoň někde v hospodě či v jiném free pointu,  neboť tento aktualizační balíček je docela velký (přes 400MB).

Po instalaci dostane tablet systém s číslem sestavení JRO03C.WW_epad-10.4.2.9-20120809. Aktualizace by neměla způsobovat žádné problémy s funkčností, není tedy důvod váhat, proč neaktualizovat na nový Jelly Bean.

Děkujeme našemu čtenáři za upozornění a screenshot z jeho tabletu.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here