Nová verze Photoshop Touch přináší podporu Nexusu 7

4

V Google play se objevila nová verze populární grafického editoru Photoshop Touch tentokráte ve verzi 1.4. Po poslední aktualizaci, která přinesla zvýšení maximálního rozlišení obrázků, s kterými lze pracovat při zachování plné kvality na 12 MPx a dva nové efekty (Shred a Colorize), jedno rychlé gesto pro nastavení 100% zvětšení a mód pixel nudging určený na přesné posouvání.

Verze 1.4 přináší ještě více vylepšení, nechybí podpora Nexusu 7, zlepšení výkonu aplikace, vše doplňují nové funkce a vylepšení:  dodány byly nové efekty, hladší tahy štětce, lepší práce s razítky, možnost sdílení výtvorů na Twitter a Facebook.

Photoshop Touch Photoshop Touch Photoshop Touch


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: engadget.com

 • Koukal

  Zvláštní. Jedna zpráva je označena zdrojem palmserver.cz a dvě další, které jsou rovněž dnes na palmserveru, již toto označení nemají a autor je asi „našel jinde“, i když prokazatelně na ten palmserver zabloudil a ty zprávy tam viděl. To je nějaký nový trend, že teď budete všechny zprávy přejímat z palmserveru? Nebylo by lepší najít si nějaké svoje, které na palmserveru nevyšly? Moc práce, že?

 • Koukal

  Copak? Cenzura nepohodlných názorů?

  • Ne, automatický systém odhalující spam na základě linků. Bohužel ne úplně ideálně funkční.

 • Tuhle debatu už jsme tu měli asi milionkrát. Stejně jako palmserver (sa, doteko., mobilmania, atd.) používáme jako zdroje anglické stránky o Androidu (TheVerge, AndroidPolice, atd.). Není tak divu, když se některé novinky objeví na více webech najednou.

  Zprávy tedy z palmserveru nepřejímáme, ani je palmserver nepřejímá od nás. Prostě jde jen o shodu náhod. (pokud palmserver využijeme jako zdroj, tak to explicitně uvedeme).